انتخاب و سفارش نرم افزار یا سرویس مورد نظر

مهم : لطفا قبل از خرید حتما قوانین و مقررات را مطالعه فرمایید .. منوی قوانین و مقررات

روی دسته مورد نظر نرم افزاری که میخواهید کلیک نموده تا نرم افزارهای موجود در آن بخش را ملاحظه نمایید . با زدن دکمه سفارش دهید نرم افزار انتخابی به صفحه انتخاب امکانات آن منتقل میشوید و در آنجا میتوانید امکاناتی مانند قفل سخت افزاری و نحوه ارسال نرم افزار را انتخاب نمایید.


نسخه کامل و آپدیت و نسخه جدید شماره زن سوپر 21 - در دو مدل تک کاربره و با قفل دانگل


آپدیت جدید و نسخه کامل شماره زن سوپر 21 - ویژه خریداران نسخه سوپر 20super21آپدیت جدید و نسخه کامل شماره زن سوپر 21 - تغییرات در این نسخه پشتیبانی کامل از زبان فارسی بدون نیاز به تنظیمات زبان در ویندوز پشتیبانی از فرمتهای عکس بیشتر jpeg - gif-tif-png-wmf-bmp با نام فارسی و فرمت RGB - CMYK راهنمای تصویری آموزشی با صوت و تصویر امکان باز کردن پروژه با کشیدن به داخل برنامه و حتی با دبل کلیک کردن مستقیم روی پروزه ازقبل ذخیره شده محیط گرافیکی زیباتر و کاربند پسند رفع اشکالات و باگهای احتمالی و ...... امکانات جدید تر از نسخه قبلی - سیستم طراحی قوی- زوم - آندو و ریدو - سیستم مدیدریت و دسته بندی صفحات چاپی جهت جلوگیری از سنگین شدن فایل پرینتر در هنگام چاپ تعداد بالا - نسخه تست را میتوانید دانلود نمایید. افزودن و تعریف نا محدود شماره مستقل در یک صفحه ( عمودی - افقی و یا با زاویه خاص) امکان تعریف نامحدود متن مستقل در یک صفحه ( عمودی - افقی و یا با زاویه خاص) امکان تعریف چاپگر پیشفرض به طور مستقل فقط برای این نرم افزار و ذخیره اندازه کاغذ پیشفرض و حتی کاغذ خور پرینتر ( کاست کاغ 1- محیط طرح دو برابر بزرگتر شده است - اندازه واقعی کاغذ را در صفحه خواهید دید) 2- خط کش های افقی و عمودی دقیق با امکان تنظیم واحد بر حسب میلیمتر - اینچ - پیکسل و تویپ 3-افزوده شدن امکان حرکت و جابجایی شماره و متن با کمک دکمه های کیبورد ( چپ - راست - بالا - پایین ) 4- افزوده شدن نمایش دقیق محل هر شماره یا متن برحسب میلیمتر حتی هنگام حرکت و جابجایی 5- تنظیم محل متن و شماره با زاویه خاص و چاپ آن دقیقا همانند طرح شما -که در نسخه 19 قدری تفاوت داشت 6-افزوده شدن سیستم شناسایی امکانات تمام چاپگرهای شما و امکانات و لیست اندازه کاغذ های هر چاپگر به طور خودکار 7- افزوده شدن امکان انتخاب کاست و یا ورودی کاغذ چاپگرهای شما 8- پیش نمایش همه صفحات و شماره ها در اندازه واقعی قبل از چاپ 9- ذخیره اتوماتیک تنظیمات چاپگر و کاغذ به طور مستقل برای نرم افزار 10- امکان افزودن عکس پس زمینه با هر نوع فرمت حتی -JPG-GIF-WMF-BMP و حتی با نام فایل فارسی دقت چاپ محل شماره بسیار دقیق شده است و حتی در شماره و متن با زاویه دلخواه نیز کاملا شماره در محل مورد نظر چاپ خواهد شد.دانلود رایگان نسخه دمو و آموزش نرم افزار             دانلود فیلم آموزشی تولید لیبل شماره اموال     اطلاعات بیشتر : تلفن 09360955518قیمت :
به صورت یک بار 3,850,000ریال

تمدید یکساله پشتیبانی نرم افزارهای شماره زن


پشتیبانی رایگان نرم افزارها یکسال پس از خرید نرم افزار میباشد . پس از آن نرم افزار ها بدون هیچ تغییری کار خواهند نمود . ولی در صورت نیاز به پشتیبانی پس از اتمام پشتیبانی رایگام میبایست انرا تمدید نمایید. نکته : پشتیبانی تلفنی در ساعات اداری بوده و پشتیبانی آنلاین از طریق ارسال تیکت در بخش درخواست پشتیبانی تمام وقت میباشد. مشکلات چاپگر و ویندوز شامل پشتیبانی نمیگردد و تنها شامل نرم افزار خریداری شده میباشد . جهت تمدید پشتیبانی روی سفارش دهید در زیر کلیک نمایید.1,800,000ریال سالانه

نرم افزار شماره زن استاندارد فاسافتکو - یکبار نصب


نسخه قدیم و محدود شده شماره زن اتوماتیک فارسی آمدنسخه قدیم و  سریع شماره زن اتوماتیک با قیمت باور نکردنی ! نرم افزار شماره زن استاندارد فاسافت با قابلیت شماره زنی نامحدود ، افزودن متن ، افزودن عکس ، افزودن پس زمینه ، افزودن هر نوع شکا هندسی جهت طراحی فرم و فاکتور ، تنظیم همه فونت های فارسی و رنگ متن و نحوه شماره زنی صعودی و نزولی . محدودیتها نسبت به نسخه پرو 20 : محیط طراحی کوچکتر است. امکان ذخیره پروژه ندارد و امکن افزودن شماره و متن با زاویه ندارد. مناسب برای کارهای سبک بدون نیاز به ذخیرهبهترین جایگزین دستگاه شماره زن دستی و جلوگیری از خطا و تایپ تکراری

به صورت یک بار 1,200,000ریال

نرم افزار شماره زن رندوم - تولید و چاپ شماره و متن اتفاقی با امکان خروجی گیری از نرم افزار


نرم افزار سفارشی تولید و چاپ شماره سریال و حروف تصادفی این نرم افزار امکان تولید یک سری شماره تصادفی با تعداد ارقام دلخواه و همچنین تولید حروف تصادفی با تعداد حروف قابل تنظیم را دارد. اطلاعات تولید شماره زن تصائفی شده در یک قالب جدول بندی شده قابل مشاهده است. امکان خروجی گیری اطلاعات در قالب فایل متنی و یا اکسل فراهم میباشد.امکان چاپ جدول شماره ها و جستجو در اطلاعات نیز از امکانات دیگر نرم افزار میباشد. در قسمت چاپ امکان افزودن و تنظیم و چاپ شماره ها به تعداد شش کارت یا لیبل در یک صفحه فراهم میباشد. با توجه به سفارشی بودن نرم افزار جهت اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.تلفن : 88457129 و همراه : 09360955518به صورت یک بار 3,000,000ریال

نرم افزار قدرتمند شماره بارکد زن طلایی فاسافتکو .


-قابلیت شماره زدن هر نوع سند به طور اتوماتیک (فاکتور ، قبض ، سربرگ ، لیبل و ...)شماره زن فاکتور

2-مشخص کردن شروع شماره

3-شماره زدن صعودی و نزولی

4-مشخص کردن فاصله شماره ها

5-تکرار هر شماره به تعداد دلخواه و نا محدود

6-بی نهایت شماره زنی در یک صفحه با حالت های دلخواه و خروجی در یک ثانیه - شماره عمودی یا افقی و حتی Mirror حالت آینه ای

7-قابلیت شماره زنی متغییر ( دادن لیست از پیش نوشه شماره که شماره ها ترتیبی ندارد مثلا لیست کد ملی افراد ، و نرم افزار به طور خود کار روی هر برگه شماره متفاوت چاپ می نماید)

8-قابلیت چاپ متن متغییر ( نوشتن متن متفاوت به ازای هر یک صفحه یا یک طرح مثلا نوشتن مشخصات افراد به طور متفاوت جهت چاپ کارت شناسایی و یا کارت دعوت عروسی و...)  

9- شناسایی و استفاده راحت از تمام فونت های موجود فارسی و لاتین (حتی نستعلیق)

10- محیط کاملا تصویری و تنظیم محل شماره و متن و عکس (فقط با کشیدن موس)

11- افزودن عکس به پس زمینه و یا حذف آن هنگام چاپ (مفید برای شماره زدن فاکتور های از پیش چاپ شده)

12-افزودن عکس و لوگو وآرم به تعداد دلخواه به طرح با یک کلیک سادهامکان چاپ اطلاعات از اکسل و ............ چاپ و تولید انواع بارکد میله ای حتی بارکد به صورت سریالی با شماره متغییرقیمت :
به صورت یک بار 3,850,000ریال

news مطالب و توضیحات در خصوص نرم افزارها

RSS مشاهده RSS اخبار سایت و نرم افزارها

download مرکز دانلود نرم افزارها